Verhaal Klaar Een Weekje Weg

Hoe goed is dit verhaal?

  • 1

    Stemmen: 0 0,0%
  • 2

    Stemmen: 0 0,0%
  • 3

    Stemmen: 0 0,0%
  • 4

    Stemmen: 0 0,0%
  • 5

    Stemmen: 0 0,0%
  • 6

    Stemmen: 0 0,0%
  • 7

    Stemmen: 0 0,0%
  • 8

    Stemmen: 0 0,0%
  • 9

    Stemmen: 0 0,0%
  • 10

    Stemmen: 0 0,0%

  • Totaal stemmers
    0

swantonboy

Nieuw lid
Hey allemaal, dit is mijn eerste verhaal dus t zal verre van perfect maar ik doe mn best!

Gebaseerd op een waargebeurd verhaal!

Commentaar van harte welkom, haters niet.

Thanks!

PS. Ik schrijf vanaf mijn mobiel dus er zal hier en daar een typfoutje inzitten

--------------------

Hoofdstuk 1

"Ik ben bijna klaar mam!" roep ik. Als de sodemieter pak ik de laatste spulletjes en storm naar beneden. Mn moeder zit al in de auto dus ik ga snel naar de auto. Ik zit alvast te denken over de vakantie die mij te wachten staat, ik heb er echt veel zin in! Ik ga met mn vriend Pieter een weekje mee nar hun vakantiehuisje in belgie. Als ik daar aankom staan ze al klaar voor vertrek. "Johan wil je even hier komen?" Vraagt Pieters moeder. Ik neem afscheid van mijn moeder en loop naar binnen. "Ik snap dat je dit een beetje raar vind, maar omdat we graag in een keer door willen rijden wil ik graag dat je dit omdoet." Ze haalt een luierbroekje tevoorschijn. Ik schrik, een luier?. "Het is helemaal nier raar bij ons dus maak je niet druk hoor!" Zegt ze. Ach wat maakt het ook uit ik kan die 5 uur wel ophouden. Ik trek het luierbroekje aan, voelt best wel vreemd hoor.

We vertrekken, ik praat met Pieter over wat we allemaal gaan doen in de vakantie. Nog een uur te gaan en dan zijn we er. Jammergenoeg komen we in de file te staan. Na 2 uur in de file gestaan te hebben komt er eindelijk weer vooruitgang in. Ik merk dat ik ineens heel nodig moet plassen. Na 10 minuten besluit ik toch maar te gaan plassen. Ik til me ee beetje van de stoel af en laat het lopen. Ik voel mijn kruis nar worden, De luier is behoorlijk vol. Ik ga een beetje ongemakkelijk zitten.

Als we aangekomen zijn vertel ik aan Pieters moeder dat ik een volle luier heb. Ik mag gaan douchen. Ik en Pieter besluiten even naar het stadje in de buurt te gaan. "Voor het donker weet terug komen" zegt Pieters moeder. We gaan eropuit, na enige tijd begint het al donker te worden, maar we waren net met een stelletje Fransen aan het Praten dus ik haal Pieter over. "Mijn ouders straffen nogal apart hoor" zegt Pieter. Ik zeg dat het niet uitmaakt en dat we wel een smoes verzinnen. "En anders is het mijn schuld!" Zeg ik. Als weer aankomen treffen we Pieters ouders boos aan. Ik zag al wel dat smoesjes geen zin hadden "Het was mijn schuld, sorry". "Dan zul je ook aan de consequenties moeten geloven!" Zegt Pieters moeder.

--------------------

Volgende hoofdstuk word een langer (uitgebreider) hoofdstuk!
 

swantonboy

Nieuw lid
Hoofdstuk 2: lijden

"Kom maar even mee naar boven" zegt Pieters moeder. "Ik snap dat je dit een hele vreemde manier vind van straffen, maar ik heb het gevoel dat dit de beste manier is". We lopen een kamertje binnen. Wat me direct opvalt is dat er een babybox in staat, en een laag kastje met een klein matrasje erop, een soort commode dus. "Wacht even, de spullen liggen nog in de auto." Pieters moeder loopt weg.

Een paar minuten later komt ze weer terug, met een grote sporttas in haar handen. Ze pakt er wat spullen uit. Ik zie een romper, een speentje en nog meer. Ook zie ik een hele grote luier tevoorschijn komen. "Dat ga ik echt niet doen, ik weiger!" Zeg ik. "Dat zou ik niet doen als ik jou was" is het weerwoord. Ik besluit te gehoorzamen. De luier word aangedaan, en ook de romper. Het is een grote roze romper die net iets te klein is voor mij maar hij past. Ik vraag me af hoe ze daar aan zijn gekomen. Ook zie ik nu een pyjamapak tevoorschijn komen, met voetjes en muts. Het is een pyjama met beertjesprint, en ik moet hem aandoen. Ik kijk in de spiegel, en voel de luier tussen mijn benen en denk: waarom ben ik ooit meegegaan?

Pieters vader komt binnengelopen, en ik moet samen met hem de box naar beneden tillen. Beneden aangekomen mag ik ik de box gaan zitten. Mijn rechtervoet word vastgemaakt aan een spijl met handboeien. Ik kijk Pieter aan, hij weet hoe ik me voel, en hij weet ook wat er nog gaat komen. Dan komen Pieters broertjes binnengelopen en schieten in de lach. om 8 uur moet ik al naar bed toe. Ik word ingestopt en krijg een speen in mijn mond gedrukt. "Gebruik je luier waar hij voor is, dat is onderdeel van de straf." Zegt Pieters Moeder. Ik probeer gouw te gaan slapen om te vergeten wat er is gebeurt en ik hoop dat het morgen over is.

De volgende dag. Het is vroeg in de ochtend, en ik moet heel nodig plassen. "Gebruik je luier waar hij voor is, dat is onderdeel van de straf." Dat is wat ik gister te horen kreeg. Ik besluit het te laten lopen en voel hoe mijn luier zich vult. Rond 10 uur word iedereen wakker en mag ook ik uit bed. We gaan ontbijten. Mij word een boterham gesneden in stukjes voorgeschoteld. Ook zie ik een tuitbeker voor me staan. Ik eet en drink het op. Dan zegt Pieters moeder: "jongens, ik wil dat jullie straks even mee boodschappen gaan doen in het stadje. Ik zal de buggy alvast uit de auto halen.". Een buggy? What de fuck?! Kan dit nog erger? Mijn pyjama word uitgedaan en ik sta in mijn romper en luier. Ik krijg kinderachtige sokken aan en daarover sandalen. Geen gezicht! Ook krijg ik een te klein Dora t-shirt aan. De onderkant van mijn romper is goed zichtbaar en je kunt ook goed zien dat er een luier onder zit. Ik moet het slabbetje direct omdoen, omdat ik een pakje drinken krijg.

We lopen verder. "JOHAN?!" hoor ik ineens...

--------------------

Deze keer iets langer. Heb het toch van mijn mobiel moeten schrijven dus het was weer geen lang uitgebreid hoofdstuk.
 

Abbjornnl

Wees jezelf ongeacht wat andere ervan zeggen
jammer dat de laatste zin niet is afgemaakt nou ziet het er ietwat slordig uit.
voor de rest een aardig hoofdstuk.
 

swantonboy

Nieuw lid
Tnx voor de positieve reacties! Ik heb echt weinig tijd om te schrijven, maar dat word beter in de vakantie. Ik zal zaterdag proberen een hoofdstuk te posten!

PS: Commentaar is ook welkom! ;)
 
Thread starter Similar threads Forum Replies Date
H een weekje 24/7 Volwassen Baby's / Luierliefhebbers 10
J welke jonge vent zoekt een daddy die van diaper houd in combinatie met seksueel. 16+ Board 5
T Waar kan ik anoniem een romper verkopen? VVV 3
Luierliefhebber Brent Vraagje: is dit een luierbroekje van tena dat deze dame draagt? Volwassen Baby's / Luierliefhebbers 8
K Hoi ik ben een nieuwe mama Voorstellen 39
Andy Adult Baby Een bezoek aan artsen en daarna naar de chreche ABDL Luierverhalen 5
Inco-plastic-24/7 Toch elke keer een opluchting AB/DL Fotos 7
J Wie heeft er zin in een lekkere luier-sexdate morgen? (zondag) Contact advertenties 4
P Is er een abdl/ volwassenen luier winkel in Amersfoort Winkels 4
walli Een ramp Broekplassers en Poepers 1
pamperventje Een klein gelukje, of moet ik zeggen, af en toe jezelf een gelukje gunnnen? Volwassen Baby's / Luierliefhebbers 3
Velvet_Noctis Overdag ook een luier willen dragen Polls 10
P Nog niet klaar Mark vindt een mommy (AI) M 52
skenter Blij met mijn verlangen om een luier te dragen, of niet... ? Volwassen Baby's / Luierliefhebbers 55
B Zoek een strenge papa in de omgeving alkmaar Contact advertenties 6
pietje precies Instagram filmpje van een jongen die een ongeluk heeft gehad die een luier en jurkje draagt dat zijn niet de dingen die je graag of film hebt AB/DL Filmpjes 19
Henkvader Samen luieren liefst een vrouw( omgeving Den Haag) Contact advertenties 0
K 24 / 7 een luier Volwassen Baby's / Luierliefhebbers 9
Luierliefhebber Brent Volgende maand is het plan dat ik gedurende een week 24uur 7 dagen lang luiers draag Volwassen Baby's / Luierliefhebbers 7
marquis Op zoek naar een filmpje van Freek de Jonge mbt luiers AB/DL Filmpjes 0
A ik zoek een abdl verhaal.... VVV 4
Luierluke Met het warme weer alleen een luier aan. Volwassen Baby's / Luierliefhebbers 5
D Op zoek naar een lieve prinses Eindhoven/België Contact advertenties 4
marquis Schrijf een haiku over ervaringen met luiers Spelletjes 12
D Een weekend aan zee Contact advertenties 26
mitch een ervaring rijker Volwassen Baby's / Luierliefhebbers 3
D Een dag samen Volwassen Baby's / Luierliefhebbers 2
SoftBabyBeestje Een Onverwacht Tease-Ongelukje Volwassen Baby's / Luierliefhebbers 0
toet Ik zoek een daddy of mommy om samen een verhaal te schrijven Contact advertenties 5
SoftBabyBeestje Hoe je een Luier Fluffy Maakt (Alsof je het meent!) Volwassen Baby's / Luierliefhebbers 2
TransBabyPrinsesje Wat zijn must-have ABDL kleding/accesoires voor een klein meisje die nog luiers nodig heeft. Volwassen Baby's / Luierliefhebbers 8
Luierman1983 Verhaal Klaar [16+] Een onschuldig fietstochtje met grote gevolgen 16+ Verhalen 98
D Een nieuw begin. Kalender 4
D Toch niet alleen met een 'raar' kantje! Voorstellen 18
Brammetje1976 Nieuw hier en op zoek naar een mede luier liefhebber Contact advertenties 15
Dijkronald Lekker shoppen in een luier Volwassen Baby's / Luierliefhebbers 14
L Een nieuwe ontdekking Volwassen Baby's / Luierliefhebbers 3
HiddenPerson Een nieuw woord geleerd: Kidult! Pub 8
D Een goede luier om op evenementen te werken Volwassen Baby's / Luierliefhebbers 24
Sharonnie11 27F op zoek naar een papa van 20-30 jaar!❤️ Contact advertenties 26
B Nog niet klaar Een Bijzondere Ontmoeting B 18
A Uitjes om te doen alleen in een luier Pub 12
K In het ziekenhuis een luier aan Volwassen Baby's / Luierliefhebbers 26
Cloë_dapie_Queen hey een vraagje over een probleem met plastic broekje Plastic broekjes liefhebbers 13
Pappie_ Zichtbaarheid van een ban. Forum en Chatregels 20
Bam-Bi Waarom willen wij zo graag in een “hokje”passen ?! Pub 18
Luierman1983 Ben ik nu een officiële bedplasser?? Volwassen Baby's / Luierliefhebbers 17
tranny-abdl Op zoek naar een lieve mama Voorstellen 5
M Nog niet klaar [16+] Een Geheim uit de Doeken 16+ Verhalen 8
B Met een luier om naar de bioscoop VVV 32
Similar threads


















































Bovenaan