Nog niet klaar Nog Steeds een Grote Meid?

Hoe goed is dit verhaal?

  • 1

    Stemmen: 0 0,0%
  • 2

    Stemmen: 0 0,0%
  • 3

    Stemmen: 0 0,0%
  • 4

    Stemmen: 0 0,0%
  • 5

    Stemmen: 0 0,0%
  • 6

    Stemmen: 0 0,0%
  • 7

    Stemmen: 0 0,0%
  • 8

    Stemmen: 0 0,0%
  • 9

    Stemmen: 1 33,3%
  • 10

    Stemmen: 2 66,7%

  • Totaal stemmers
    3

Floor17

Toplid
Hoofdstuk 10: De oppas

Ik werd wakker nadat ik door mama los werd gemaakt uit de auto, we hadden net Lieve thuis afgezet van het turnen en ik was blijkbaar zo moet dat ik in slaap was gevallen.
Terwijl mama mijn oefenbroekje onder mijn pakje nog even controleerde dacht ik terug aan de afgelopen tijd.
Sinds dat ik over ben gegaan op mijn oefenbroekjes zijn er al weer 2 weken voorbij gegaan. De eerste dag was het gelijk raak en was die nat. De dagen hierna gingen eigenlijk allemaal en beetje het zelfde.
S’ochtends werd ik wakker in een natte luier, tijdens het ontbijt plaste ik meestal nog en keer en daarna werd ik verschoond en kreeg ik een oefenbroekje aan.
De ene dag hield ik deze helemaal droog en de andere dag kon ik thuis gelijk een luier om doen. Mama checkte nu standaard bij thuis komst de staat van mijn oefenbroekje, waarna ik of een luier om kreeg of moest gaan plassen.
Gelukkig waren de keren dat ik gelijk een luier om kreeg minder dan de keren dat ik moest plassen.
Hier was ik zelf nog enigszins trots op.
Aan mijn speen was ik ondertussen helemaal gewend, deze ging bij thuiskomst eigenlijk gelijk in en ging pas met het eten weer uit. Ook de slab, vroege bedtijd en autostoeltje waren een normaal gedeelte van mijn nieuwe routine en ik was er helemaal aan gewend.
Ik betrapte mezelf er ook op hoe makkelijk ik was geworden met de luiers, zodra ik er eentje omhad ging ik eigenlijk niet meer naar de wc, net zoals Kiki.
Enige verschil tussen ons is is dat zij er met regelmaat toch ook in poept waar ik dit in de afgelopen 2 weken maar 1 keer heb gedaan. En dat was niet eens de bedoeling.
Ik zat met Kiki en Lieve te spelen en zat op mijn hurken. Ik had het wel gevoeld dat ik moest poepen maat had het uitgesteld. Terwijl ik op mijn hurken zat moest ik ineens heel hard niezen en daardoor spande ik mijn lichaam aan, en je raad het al. Poepluier.
Ik vond het vet genant want je kon het gelijk zien.
Oja dat was ook nog en beetje nieuw, in huis schaamde ik me totaal niet meer. Maakt niet uit wie er was. 9 van de 10 keer als de temperatuur het toe liet had ik alleen mijn luier aan. En als het kouder was een onsie.
Mama vond dit niet erg want zo waren we makkelijker te controleren.
Voor de rest waren de afgelopen twee weken eigenlijk niet bijzonder. We hebben nog 1 week school nu en dan is het herfstvakantie, dan gaan we met de hele familie weg en hebben we ergens een groot huisje gehuurd met zwembad. Heb er heel veel zin in maar vind het ook wel spannend door de luiers en oefenbroekjes.

Mama was ondertussen klaar met controleren en had geconstateerd dat ik nat was. Zelf niet verbaasd deed ik mijn armen onhoog zodat mama mij naar binnen kon tillen.
Ze bracht me naar de woonkamer en lag me op de bank neer. Kiki stond in de speelhoek lekker te kleuren. Ze had een luier aan en deze was flink aan vervanging toe zo te zien.
Mama deed snel mijn pakje uit en scheurde het oefenbroekje los, hierna tilde ze mijn benen op en werd er een luier onder me neer gelegd. Hierna pakte ik mijn speen en ging ik bij Kiki staan.
‘Kiki kom jij ook gelijk even’ riep mama.
‘Mag ik niet door spelen, nog heeeeel eventjes’ vroeg ze terug. Mama was ondertussen aan komen lopen en kneep in de voorkant van haar luier. Hierna liet ze Kiki en beetje bukken en deed ze de achterkant van haar luier naar achter.
‘Nou er kan nog wel een plasje bij en je hebt nog niet gepoept ik vind het goed’ en mama liep rustig weg.
Kiki die duidelijk tevreden was met het oordeel speelde rustig verder.
‘Schat, is jouw koffer al helemaal ingepakt?’ riep papa naar beneden. ‘Ja die is klaar je kan hem mee nemen’ was mama haar antwoord.
‘Huh mama waar gaan jullie heen’ vroeg ik.
‘Weet je nog wij gaan met Fleur een weekend weg voor haar 15de verjaardag’. Ik was het al weer helemaal vergeten.
‘Maar wij dan?’ vroeg ik bezorgd. Ik wist dat wij niet mee mochten maar was even vergeten wat er geregeld was. ‘Oh pannenkoek ben je dat al weer vergeten, er komt een oppas voor jullie. Een hele leuke’. Wie kwam er ook alweer? Zelfs dat was ik vergeten. Ik vroeg het maar niet, dit om te zorgen dat ik niet nog vergeetachtiger over zou komen.
‘Dat gezegd hebbende jullie moeten nog even in bad voordat ze komt’.
‘Dat kan de oppas toch ook wel doen mama’ zei ik. Geen idee wie de oppas was maar ik had nu echt nog geen zin in bad. En ik bedoel iedere oppas kan wel en kind in bad doen toch?
‘Als jullie dat liever hebben vind ik het ook goed, ik denk dat de oppas het ook niet erg vind’ sloot mama ons gesprek af. Hierna begon zij aan het dekken van de tafel en ging ik nog even kleuren.
Al snel was mama klaar met koken en gingen we zitten, slab en al.

Tijdens het eten ging de deur bel, ‘ah dat zou Lotte wel zijn’ riep Fleur en ze liep snel naar de deur toe.
Lotte? Ging die ook met ze mee dan? En wij niet eens.
‘Waarom is Lotte hier mama’ vroeg kiki met een mond vol vlees.
‘Lotte is de oppas suffie, die blijft dit weekend bij jullie. Dat heeft Fleur speciaal geregeld met Lotte’.
Ik was gelijk blij, Lotte was super aardig en wou me overal mee helpen, ik had nu al zin in dit weekend.
Lotte en Fleur kwamen de woonkamer weer in lopen en schoven beide aan tafel aan.
‘Super fijn dat je dit weekend op de kleintjes kan letten Lotte, helpt ons echt enorm’ zei papa.
Lotte vertelde dat het geen probleem was en dat ze er veel zin in had.
Papa ging het toetje pakken en mama ging ondertussen met Lotte het lijstje met belangrijke dingen door nemen.
-De kleintjes gaan normaal om half 8 naar bed, het mag wel later maar hou dan wel rekening met moeien kinderen de volgende dag.
-Tijdens het eten gebruiken ze een slab, hierdoor worden hun kleren niet vis. Je kunt deze in de kast vinxen.
- Het liefst elke dag even en keertje in bad of onder de douche, babyshampo staat in de badkamer voor ze klaar.
-De meisjes hebben een ‘vrij’ weekend, dit betekent dat ze gewoon de hele tijd hun luier om houden. Dit is voor jouw makkelijker.
Hou vooral rekening met controleren van Kiki, zei wilt ook nog wel eens poepen.
-Bakfiets sleutels liggen in het mandje, je kan morgen wat leuks met ze gaan doen, geld ligt naast de sleutels.
-Mocht er iets zijn kun je ons altijd bellen.

Morgen een vrij weekend, dat wist ik nog niet. Heel erg vond ik het nou ook weer niet, want we gingen toch geen andere mensen tegen komen.
Lotte had aandachtig geluisterd naar het lijstje en zei dat het goed ging komen.
Mama keek op de klok en zij dat ze zich zelf nog even snel klaar moest maken.
Papa had ondertussen het toetje neer gezet en liep ook naar boven.
Het toetje was vla met aardbeien en ik had er enorm veel zin in, ik pakte de lepel en deed er heel veel op. Nog voordat de lepel bij mijn mond was ging het al mis, een van de aardbeien viel terug mijn bakje in en de vla spetterde alle kanten op. Ook op Fleur, die naast me zat, haar broek.
‘Handige Harry ben je ook’ zei Fleur terwijl ze haar broek schoon poetste.
‘Geef maar even hier dat bord want dit word hem niet zo’ zei Fleur en ze pakte mijn bord.
Ik zag haar er een schep vla op doen en deze richting mijn mond brengen. Ik had zin in mijn toetje dus ik deed mijn mond open en nam een hap.
Kiki zat na aan paar happen ook helemaal onder en al snel greep ook Lotte in.
Zo werden we beide gevoerd terwijl Fleur en Lotten rustig aan het kletsen waren.
Al snel was het toetje op en konden we van tafel.
‘Lotte, mijn moeder vroeg zich af of je ze misschien in bad wou doen. Dat hadden ze vanmiddag gevraagd’,’ ja tuurlijk geen probleem, kleintjes komen jullie lekker mee?’
We knikte en liepen achter Lotte aan naar boven.
Lotte had al snel het bad aangezet en onze luiers afgedaan, die van mij was ondertussen ook nat want ja zoals ik al zei. Ik laat het gewoon lopen met mijn luier om. Toen het bad gevuld was tilde Lotte ons er om ste beurt in en deed wat zeep in bad.
Ze zei dat ze zo terug zou zijn en liet ons lekker badderen.

Na 10 minuten kwam eerst papa en daarna mama binnen, beiden kwamen ze doei zeggen omdat ze er van door gingen. Na de laatste kusjes en zwaaien hoorde ik de auto weg rijden.
Niet veel later kwam ook Lotte weer binnen en haalde ons een voor een uit bad om ons af te drogen.
‘Moet er nog iemand naar de wc’ zei Lotte terwijl ze net Kiki haar benen aan het afdrogen was.
‘Ja ik’ zei ik en stapte klets nat uit bad en ging op de wc zitten. Ik heb het zeker 5 minuten geprobeerd maar er kwam echt niks uit. Ook Lotte zag het en haalde me van de wc af. ‘Goed geprobeerd hoor grote meid, volgende keer lukt het’ kreeg ik te horen terwijl mijn luier werd dicht gevouwen.
Hierna hielp ze me in mijn onsie en gaf ze een tikje op mijn luier kont.
‘Ga je mee naar beneden dan gaan we naar Kiki toe’. Voordat ik de trap afliep pakte ik snel mijn knuffel uit mijn kamer. Mijn speen lag beneden en ook die verdween snel in mijn mond.
‘Zullen we lekker een filmpje gaan kijken?’ vroeg Lotte aan ons. We knikte beide enthousiast ja en gingen bedenken welke film het werd.
Uiteindelijk hadden we gekozen voor Rapunzel en Lotte zetten snel de film aan.
‘Na de film gaan jullie wel gelijk slapen hoor lieverds’.
‘Ik ben nog lang niet moe’ zei ik tijdens een dikke gaap waarbij zelfs mijn speen uitviel.
‘Nee tuurlijk ben je nog niet moe, maar we gaan straks wel lekker slapen’ zei Lotte met een knipoog terwijl ze mijn speentje terug in mijn mond stopte en hem vast maakte aan mijn pyjama.

De film was ondertussen halverwege en ik begon toch en beetje te knikkenbollen. Ik had mijn onsie ondertussen deels uitgedaan zodat Lotte over mijn rug kon kriebelen. Dit hielp uiteraard niet tegen mijn moeheid maar ik vond het te lekker om het te laten stoppen.
Kiki was al lang weg en lag zachtjes snurkend aan de andere kant van Lotte.
Lotte zag me strijden tegen de slaap en had de film op pauze gezet.
‘Kom lieve schat dan gaan we lekker naar bed toe’ en zonder mijn antwoord af te wachten tilde ze me op. Mijn knuffel bleef hierdoor op de bank achter en ik begon zachtjes te huilen toen Lotte de trap op liep.
‘Wat is er lieve schat? Heb je een ongelukje gehad?’. Ik schudde van nee en kon nog net tussen mijn snikjes door duidelijk maken dat ik mijn knuffel wou.
Lotte lekker het te begrijpen en draaide zichzelf met mijn in haar armen om. Ze liep snel naar beneden en ik kon mijn knuffel pakken. Hierna bracht ze me snel naar boven toe en legde me neer in het grote bed van papa en mama. Ze deed mijn onsie uit en verschoonde mijn inmiddels natte luier.
‘Zo jij kan der weer tegen aan’ zei ze terwijl ze de de deken over me heen trok.
‘Ik ga je zusje halen, ik ben zo terug’ zei Lotte daarna en ze verliet de kamer.
Hierbij deed ze alleen het ligt uit en de deur dicht. Hierdoor was het ineens pik donker in de kamer. Mama laat altijd een lampje in de gang branden als we boven zijn.
Ik begon weer zachtjes te huilen en het werd steeds harden hoe langer Lotte weg bleef.
Het bed uit durfde ik niet, en roepen om Lotten ook niet. Het enige wat ik kom doen was huilen.
Na wat als een eeuwigheid voelde liep Lotte met Kiki in haar armen de kamer in.
‘Och meisje wat is er’ zei ze terwijl ze Kiki neer legde.
‘Het ligt was uit en het was helemaal donker en ik was bang’, snikte ik zachtjes.
Lotte liet Kiki nog even liggen en kwam naast me zitten. Hierna gaf ze me een dikke knuffel en vertelde ze me dat ze er nu bij bleef.
Lotte ging terug naar Kiki en verschoonde ook haar luier. Daarna werd Kiki onder de dekens gelegd en viel gelijk weer in slaap.
Ik bleef toch verdrietig en Lotte zag dat ook.
‘Kom eens mee kleintje ik heb een idee’ en Lotte tilde me op.
Ze keek nog even naar Kiki maar die lag als een blok te slapen dus die kon ze gerust hier laten liggen.

Samen gingen we weer naar beneden en liepen we door naar de keuken.
Lotten zetten me even naar op het aanrecht en begon wat dingen te pakken. De koelkast ging open en daarna ook twee andere kastjes. Vanuit mijn positie kon ik net niet zien wat ze allemaal pakte totdat ze naar de magnetron toe liep.
Ze had een flesje met melk gevuld. En geen gewoon flesje maar een baby fles.
‘Ik zag deze liggen toen ik jullie slabbetjes ging ophalen gebruiken jullie deze wel eens?’
Lotte had nu zoveel moeite gedaan dat ik geen nee durfde te zeggen, ik zweeg en knikte zachtjes.
‘Dat dacht ik al, ik denk dat dit nu goed kan helpen’ zei ze en ze stopte het flesje in de magnetron.
Na enkele minuten ging de piep af en haalde ze het flesje er uit.
Ze tilde me weer op en we gingen weer naar boven.

Lotte ging naast Kiki in het grote bed liggen en zette mij op haar schoot.
Ik legde mijn hoofd tussen haar borsten in en deed mijn mond om het tutje van de fles die Lotte vast hield.
Ik had niet verwacht dat het sabbelen van de warme melk uit het tutje zo rustgevend kon zijn en al snel was ik helemaal in een trans.
Toen het flesje op was, was ik weer helemaal tot rust gekomen. Ik deed mijn duim in mijn mond en kroop lekker tegen Lotte aan.
Ik voelde haar hand mijn duim pakken en er uit halen, om daarna mijn speen er in te doen.
Ik voelde dat ik moest plassen en nog voordat ik helemaal wist wat ik voelde liet ik het al lopen.
Dit ging wel heel makkelijk dacht ik, dat is niet zo handig misschien. Maar eigenlijk kon het me nu even niks schelen.
Ik wist zeker dat Lotte de warme gloed van mijn nu natte luier kan voelen. Ik zat boven op haar been dus het was moeilijk te missen.
Langzaam sloot ik mijn ogen en hoopte stiekem dat ik vaker een flesje warme melk mocht. Het was misschien niet stoer om te doen maar het was wel heel fijn. En mama vind me nog steeds een grote meid dus het maakt niet uit.
En met die gedachte viel ik in een diepe slaap.
Zo diep dat ik niet eens had gemerkt dat Lotte was weg gegaan en mijn luier had verschoond.
Ik droomde alleen maar over morgen en over wat van leuke dingen we gingen doen.
 

Abbjornnl

Wees jezelf ongeacht wat andere ervan zeggen
Idd een heel leuk verhaal tot nu toe ben benieuwd hoe het verder gaat
 

Floor17

Toplid
Hoofdstuk 11: Ziekjes

Ik werd wakker door een rommelt gevoel in mijn buik, langzaam ging ik rechtop zitten en keek ik even om me heen.
Ik lag samen met Kiki in het grote bed van papa en mama, en langzaam begonnen de gebeurtenissen van gisteravond terug te komen.
Ik had hard moeten huilen omdat het zo donker was geworden en Lotte me helemaal alleen moet. Hierna mocht ik echter wel bij Lotte komen liggen en had ze zelfs een warme fles melk gemaakt.
Ik dacht terug aan de warme melk en aan hoe rust gevend ik dit vond. Stiekem hoopte ik er op dat het vanavond weer mocht maar ik durfde het niet te vragen.
Toen ik eenmaal rechtop zat voelde ik mijn buik nogmaals rommelen, en ook mijn hoofd was en beetje aan het bonken. Wat een stom gevoel dacht ik. Eerst probeerde ik het en beetje te negeren maar het ging maar niet weg.
Hoe langer het duurde hoe meer last ik er van kreeg, het was zo erg dat er tranen over mijn wangen begonnen te lopen.
Ik denk dat Lotte mijn gesnik heeft gehoord want kort daarna ging de deur open en liep Lotte naar binnen toe. ‘Och kleintje toch wat is er’ vroeg Lotte bezorgd. Ik legde snel uit waar ik last had en zoals ik dat goed kon overdreef ik het extra veel.
‘Dat klinkt niet goed lieverd, kom eens even snel hier’. Ik kroop naar het einde van het bed en voelde hoe Lotte haar hand tegen mijn voorhoofd hield’.
‘Mhhhh even wachten ben zo terug’ en ze verliet de kamer.
Vraag niet hoe maat Kiki lag ondertussen heerlijk dood te slapen en had geen kick gegeven tijdens het hele gebeuren.

Niet veel later kwam Lotte terug, in haar ene hand een schone luier en billendoekjes. Maar wat had ze nou in haar andere hand? Ik kon het niet goed zien.
‘Ik ga jouw temperatuur even opnemen lieverdje, en daarna gelijk lekker een schone broek’ zei Lotte lief.
Ik knikte en ging al klaar liggen, ik voelde hoe de plakker los werden gemaakt en hoe de ergste plas van me af werd geveegd. ‘Je hebt weer goed je best gedaan’ grapte Lotte terwijl ze de natte luier op rolde.
‘Draai je maar even op je buik’, ik keek Lotte vragend aan. Hoe kon ze dan mijn luier om doen?
Lotte zag me na denken en legde het uit ‘ik moet je temperatuur toch even opmeten gekke, draai je snel om’.
Niet wakker en niet fit keek ik nog steeds schaapachtig naar Lotte. Lotte die het duidelijk te lang vond duren besloot het dan maar anders te doen. Ze tilde me benen omhoog waardoor mijn billen los kwamen van het bed, hierna pakte ze de thermometer en deed deze voorzichtig tussen mijn billetjes.
‘Nu even goed stil blijven liggen kleintje’ hoorde ik haar zeggen en ik durfde niet te bewegen.
Terwijl ik in deze positie lag zag ik de ogen van Kiki open gaan en mijn kant opkijken.
‘Goeiemorgen Lotte’ zei ze opgewekt met haar speen in haar mond. Goedemorgen prinses’ zei Lotte snel terug.
‘Piep piep piep’ hoorde ik de thermometer doen en ik voelde dat Lotte hem pakte.
‘Oh lichte verhoging, ik denk door het korte nachtje, even een paracetamol er in en je bed snel weer de oude’ zei ze terwijl ze mijn benen lied zakken en de kamer uit liep.
Snel was ze terug gekomen met een extra schone luier voor Kiki, en glas water en een wit pilletje. Ze kwam naast me op bed zitten en gaf me de paracetamol. ‘Deze gauw doorslikken dan voel je je snel weer beter’. Door slikken, ik deed dat nooit. Ik kon dat nog niet en kreeg dan altijd zo’n vieze smaak in mijn mond. Mama gebruikte altijd een zetpil.
‘Ik kan dat niet’ zei ik zachtjes terwijl ik bang naar het pilletje keek. ‘Mama doet hem altijd in onze billen’ riep Kiki spontaan.
‘Oh jullie gebruiken een zetpil, die ga ik even snel pakken dan’ en Lotte liep de kamer weer uit.
Toen ze terug kwam ging ik uit mij zelf al klaar liggen op mijn buik, omdat ik dat me kan herinneren van als mama het doet.
Lotte kwam zitten en al snel zat de zet pil er in. ‘Goed gedaan hoor grote meid, trots op jouw’ zei Lotte terwijl ze een nieuwe luier bij me omdeed.
‘Zullen wij maar eens naar beneden gaan voor een ontbijtje?’ vroeg Lotte lief aan ons.
Beide knikte we snel ja en liepen achter Lotte aan, nou ja liepen. Kiki liep en ik liet me lekker tillen. Ik was natuurlijk dood ziek dus dan mag dat wel.

Beneden aangekomen werd ik op de bank gezet, en ook Kiki kwam lekker zitten. Lotte ging wat pakken en kwam even later terug met onze pyjama’s. ‘Deze moeten jullie wel even aan hoor, het is net te koud voor alleen jullie luiertje’.
Ik deed mijn armen omhoog en Lotte schoof mijn pyjama shirt er over heen, hierna ging ik liggen en werd mijn pyjama broek aan gedaan. Ik keek even en zag dat het mijn favoriete frozen pyjama was, deze is alleen eigenlijk net te klein maar hij is gewoon de beste.
Doordat die zo klein is kan je wel heel goed zien dat ik een luier om heb, en het randje van mijn luier komt ook boven mijn broek uit.
Lotte liep door naar Kiki en die kreeg ook snel haar pyjama aan. Daarna liep ze door naar de keuken om het ontbijt klaar te zetten.
Ik zag haar een aantal keer heen en weer lopen en al snel werden we geroepen om te komen zitten. We namen plaats en ik wou net een slokje drinken nemen toen ik voelde hoe Lotte mijn slab omdeed. ‘Die is alleen voor het avond eten’ zei ik zachtjes.
‘Dat weet ik kleintje, maar jullie hebben net een schone pyjama aan en het is zonde als ze gelijk weer vies worden’. Ondertussen was ze bij Kiki aangekomen en had ze bij haar ook een slab omgedaan en was daarna zelf ook gaan zitten.
‘Wat willen jullie op je broodje?’ was de vraag van Lotte. Ik dacht even na en wees toen naar hagelslag, Kiki wou een broodje met tijger vlokken.
Lotte begon snel te smeren en ik begon aan mijn glas melk.
Kiki die ook een slok melk had genomen had een hele grote melk snor, toen ik dit zag moest ik gelijk lachen en spuugde ik wat melk uit dat op dat moment in mijn mond zat.
Al snel liep de melk via mijn slab het bakje in.
‘Nou zie je komen ze toch nog van pas’ zei Lotte terwijl ze mijn broodje hagelslag voor mijn neus neer zette.
Ik keek naar het broodje en zag dat ik in allemaal kleine stukjes was gesneden, zoals mama dat vroeger deed.
‘Lotte ik wil niet die stukjes met de korstjes’ zei ik met een zeurende stem, ‘dat vind ik bha’.
‘Dan laat je die lekker liggen lieverd, of je eet tot aan de korstjes’. Tevreden met het antwoord prikte ik een stukje op mijn vork en begon snel met eten.
Voordat ik het wist was mijn broodje op, tenminste als je alle over gebleven korstjes niet mee telt natuurlijk.
Kiki was ongelofelijk aan het treuzel dus halverwege haar broodje besloot Lotte even wat snelheid toe te voegen en Kiki wat te helpen. Hierdoor was Kiki gelukkig niet veel later dan mijn ook klaar.
Lotte maakte onze handen en gezichte schoon, ik had hagelslag bijna in mijn oor zitten, en daarna deed ze onze slabben af.
‘Jullie mogen nog even een half uur tv kijken, daarna ga ik jullie klaar maken en gaan we naar de winkel’.
Kiki en ik knikte en liepen vlug naar de tv toe.
Ik ging op de bank zitten en Kiki zat op haar hurken voor de bank.
Na een minuut of 10 gekeken te hebben rook ik ineens iets vies. Ik keek naar Kiki en wist eigenlijk al genoeg. Kiki had weer eens gepoept. Ik negeerde de geur en ging rustig door met het kijken van de aflevering.

Toen er ongeveer en half uur voorbij was kwam Lotte gedoucht en omgekleed aangelopen.
‘Zo gaan jullie mee naar boven, en wie van jullie is er zo aan het stinken zeg’ zei ze terwijl ze overdreven haar neus dichtkneep.
Ik stond op en liep naar Lotte toe zodat ze me kon optillen om naar boven te gaan. Lotte was alleen eerst even iets anders van plan. Ze draaide me vlug om en trok mijn pyjama en luier naar achter, hierna liet ze me bukken en controleerde ze of ik gepoept had. ‘Heb jij gepoept Noortje?’ vroeg ze terwijl ze aan het controleren was. Ik schudden hevig van nee. ‘Het was Kiki, ik was het deze keer niet’.
Geen idee waarom ik deze keer zei, het is niet dat het dagelijks voorkomt.
Ik mocht weer recht opstaan en Lotte tilde me op.
‘Ik kijk boven wel even wie van jullie de grote stinkerd is’ en ze stak haar vrije hand uit naar Kiki.
Met zijn drieën gingen we naar boven, hier aangekomen trok Lotte onze pyjama’s uit en al snel was het voor iedereen duidelijk dat inderdaad Kiki de grote stinkerd was.
‘Noortje moet jij nog naar de wc?’ Ik voelde even en schudde daarna nee. Lotte kinkte en nam Kiki mee naar de badkamer mij achterlaten in mijn kamer ik alleen mijn luier.
Ik wist dat het wel even ging duren en pakte mijn knuffel en speen en begon lekker op de vloer te spelen.
Tijdens het spelen voelde ik ineens een warme gloed zich verspreiden in mijn luier, ik was gewoon aan het plassen. En ik had het niet eens door. Ik haalde me schouders op want ik had toch een luier om. Ik dacht aan die keren dat dit gebeurde terwijl ik een onderbroek aan had, iedereen kon het zien en het voelde super vies. Dit was dan toch veel beter.
Kiki en Lotte kwamen de kamer ingelopen en ik zag Lotte de kledingkast open doen.
Al snel kwamen er twee setjes kleding uit.
‘Wie komt er eerst?’ vroeg Lotte. Ik had en ondertussen best koud dus stak snel mijn vinger op. Ik liep naar Lotten toe en deed mijn arme omhoog voor de trui die ze vast had.
Hierna wou ik in de matchende joggingbroek stappen maar Lotte hield me te.
‘Ik dacht dat jij niet hoefde te plassen’ zei ze verbaasd. ‘Ik hoefde ook niet te plassen maar het gebeurde gewoon ineens’ was het enige antwoord dat ik had.
Lotte zuchten even lief en gebood me op de grond te gaan liggen.
Terwijl ik mijn knuffel nog in mijn hand had verschoonde Lotte snel mijn plas luiers.
Toen ze klaar was mocht ik gaan staan en trok ze snel mijn broek en sokken aan.
Kiki was hierna aan de beurt en kreeg het zelfde pakje aan als ik.
‘Zo gaan jullie mee naar beneden kleintjes dan gaan we snel naar de supermarkt’.

Toen we beneden kwamen trokken we snel onze schoenen aan en stapte we met hulp van Lotte in de bakfiets. Hierna maakte ze ons vast en fietste ze snel weg.
Aangekomen bij de supermarkt wou Kiki perse en klein karretje. Lotte pakte deze voor haar en pakte voor zich zelf een grote kar.
‘Wil jij ook een klein karretje?’ vroeg ze aan mij. Ik schudde van nee en vroeg of ik in de grote kar mocht. Lotte knikte ja en tilde me op, alleen in plaats van dat ze me in het grote vak neer zette, zette ze me in het kinderzitje.
Enigszins verbaasd liet ik het maar toe, en om eerlijk te zijn. Zo slecht zat het niet.
We liepen de winkel in en al snel ging Lotte haar lijstje af werken.
Kiki mocht af en toe iets pakken en ik mocht de handscanner gebruiken om het te bliepen.
Al snel hadden we en kar met boodschappen, veel voor het avond eten en ook wat lekkere snoepjes voor vanmiddag en vanavond.
Lotte draaide de kar het babyschap in en begon rond te kijken. Ze stopte een bak billendoekjes in de kar en liep iets verder.
Ik zag der even denken en een paar keer naar ons kijken, hierna pakte ze een blauw oranje pak luiers en legde deze ook in de kar.
Ik herkende ze niet en vroeg me af waarom ze die meenam in plaats van de pampers.
Ik wou het vragen maar werd afgeleid door een klasgenootje.
‘Hoi Nora’ hoorde ik Tess zeggen. Tess is een meisje uit mijn klas, ze is best aardig maar ze zit altijd en beetje alleen en praat nooit echt met haar eigenlijk. ‘Hoi’ zei ik snel terug en we zwaaide even naar elkaar toen Lotte weer verder liep.
Ik kon nog net zien hoe de moeder van Tess bij het schap luiers iets in haar mandje deed en ik zag Tess zenuwachtig kijken maar geen idee waarom.
Lotte had de kar ondertussen richting de kassa’s geduwd en daar begon ze met afrekenen. Dat is wel het voordeel van de scanner. Alles kon gewoon in de tas blijven.
Nadat Lotte betaald had gingen we naar de uitgang, ik werd uit het karretje getild en even later werd ik samen met Kiki in de bakfiets gezet. De tas met boodschappen kwam er ook bij en snel fietsen Lotte naar huis.

Thuis aangekomen ruimde ze snel alle boodschappen op en riep ons bij zich.
‘Lieve schatten, we mochten vandaag van mama iets leuks gaan doen dus we gaan met zijn drieën lekker naar het zwembad’. Kiki en ik begonnen gelijk blij te klappen en gaven Lotte snel een knuffel.
Ik heb jullie spullen al in de tas gestopt en heb ook wat eten en drinken mee genomen. Dus als er nog iemand moet plassen is dit het moment en anders gaan we lekker richting het bad.
Ik hoefde niet naar de wc en ook Kiki zei dat ze niet hoefde.
‘Hoe gaan we eigenlijk naar het zwembad want die is toch ver weg?’ vroeg ik.
‘We fietsen naar het station en dan gaan we met de trein’ was Lotte haar antwoord.
De trein, ik weet niet wat het is maar ik vond dat toch altijd wel spannend. ‘Mag ik mijn knuffel mee?’ vroeg ik voorzichtig. Ik hoopte van wel want dan voelde ik me bingen bang.
‘Tuurlijk kleintje, ik zal hem even voor je pakken’ en Lotte liep snel naar boven toe.
Ze kwam terug met mijn knuffel, en ik zag dat ze ook besloten had mijn speen aan de knuffel vast te maken. Ik vond het niet zo erg zolang ik mijn knuffel maar had.
Iedereen was nu helemaal klaar voor vertrek en al snel stonden we weer buiten bij de bakfiets, ik voelde een klein beetje gerommel in mijn buik maar negeerde het. Lotte had me ondertussen vast gemaakt en we vertrokken snel richting de trein.

Het was best druk op het station en Kiki en ik hielden Lotte haar handen extra goed vast. Mijn knuffel had ik vastgeknepen in mijn andere hand.
‘Ah daar komt onze trein al’ zei Lotte en ik zag een grote twee hoge trein aan komen rijden.
Nadat deze stil stond nam Lotte ons mee naar binnen en zochten we een plekje. Het was erg druk en het enige wat nog vrij was was een bankje voor twee personen, Lotte zetten mij bij het raam neer en nam Kiki opschoot.
Niet veel later voelde ik de trein in beweging komen en gingen we ervandoor.
‘Wanneer moeten we er uit Lotte’ hoorde ik Kiki vragen. ‘Over 3 haltes, dus als de trein drie keer stopt dan moeten we er uit’. Kiki knikte dat ze het begreep.
Ik was ondertussen en beetje naar buiten aan het kijken en stak mijn duim in mijn mond.
‘Kan je niet beter je speen pakken meisje, daar heb je hem denk ik voor’ hoorde ik een wat oudere mevrouw ineens zeggen. Verlegen keek ik haar kant op en verstopte ik mijn hoofd bij Lotte. Lotte die mij ondertussen aankeek pakte mijn duim uit mijn mond en stopte mijn speen er in.
‘Daar heeft die mevrouw wel gelijk he, dit is veel beter zo’ en Lotte begon daarna te kletsen met de mevrouw.
‘Zit jij nou gewoon te plassen hier’ hoorde ik Lotte met een grappig stemmetje zeggen. Ik was niet aan het opletten en riep gouw; nee hoor ik ben nog droog kijk maar. En zonder er bij na te denken deed ik de voorkant van mijn broek en beetje omlaag. Lotte keek naar mij en voelde even ‘heel goed dat je nog droog bent, maar ik had het tegen deze kleine meid hier’ en ze tikte Kiki op haar neus.
Wat stom van mij, tuurlijk had ze het over Kiki. Ik zag de mevrouw nu weer naar bij kijken en net als eerst verstopte ik snel mijn gezicht bij Lotte.

‘Nog en beetje moeite met droog blijven zie ik’ zei de mevrouw. ‘Ja ze zijn hard aan het oefenen maar dit weekend hebben ze even vrij en dan letten we er wat minder op’ was Lotte haar antwoord.
De mevrouw noemde ons daarna nog schatjes en begon weer verder te lezen in haar krant.
Ondertussen was de eerste stop al lang geweest en de tweede stop was er bijna. Het gerommel in mijn buik speelde weer even op en ik voelde dat ik en beetje moest poepen.
Ik ging met mijn mond voorzichtig naar Lotte haar oor en fluisterde; Lotte, Lotte ik moet poepen denk ik.
Lotte keek me lief aan en vroeg of ik naar de wc wou. Snel schudde ik van nee, ik vond de trein zelf al spannend dan ga ik hier zeker niet naar de wc.
‘Ik kan het nog wel even ophouden hoor’ zei ik.
‘Grote meid’ was het antwoord van Lotte.
Bij de tweede stop aangekomen stond de mevrouw voor ons op en zei ons gedag. Lang konden we niet genieten van de ruimte want al snel zat er een meid van Lotte haar leeftijd.
De trein reed weer verder en we hoefde nu niet lang meer te wachten tot we bij het zwembad zouden zijn.
‘Jouw zusjes zien er zo schattig uit’ zei het meisje voor ons ineens. ‘Die matchende pakjes ook, te cute, hoe oud zijn ze?’ Lotte die naar mij keek en mijn blik zag zei snel. ‘Nha dankjewel, ze zijn 5 en 7’
‘Zo’n leuke leeftijd is dat he, mijn zusje is nu 8 maar die is echt niet zo’n schatje als deze hier’ en ik kreeg een tikje op mijn neus.
‘Ja het zijn echt twee kleine schatjes, maar kunnen ook boefjes zijn hoor’ ging Lotte verder.
Ik begon weer naar buiten te kijken en volgde de rest van het gesprek niet meer. Ik vond het gek dat Lotte zei dat ik 7 was maar misschien was dat voor nu makkelijker. En ik was ook gewoon wat klein voor mijn leeftijd.
Ik voelde hoe de trein snelheid verminderder en uiteindelijk tot stilstand kwam. ‘Komen jullie mee schatjes hier moeten wij eruit’ snel pakte ik de hand van Lotte vast en liepen we met zijn drieën naar buiten.

Vanaf het station was het gelukkig nog maar 3 minuten lopen en al snel had Lotte de kaartjes gekocht en liepen we door de poortjes heen.
Ik zag Lotte zoeken naar een hokje. Je had familie hokjes, kleine hokjes en net zoals in Frankrijk van die gemeenschappelijke hokjes. Ik zag Lotte richting de gemeenschappelijke hokjes lopen toen een van de familie hokjes open ging. Lotte zag dat ook en besloot toch daar naartoe te lopen.
Gelukkig dacht ik, anders had ik weer in alleen mijn luier bij vreemden moeten staan. Al leek het me deze keer minder erg dan de eerste keer.
Nadat we het hokje in waren gegaan zetten Lotte snel alle spullen neer.
‘Proberen jullie je maar zelf uit te kleden dan kom ik zo verder helpen’ zei Lotte terwijl ze zich vlug omkleden en haar Bikini aandeed.
Ik kreeg mijn schoenen en mijn broek makkelijk uit, mijn trui had ik wat meer moeite mee en ik wachten tot Lotte klaar was.
Kiki had net een schoen uit gekregen in de tijd dat Lotte zich helemaal had omgekleed. Lotte begon Kiki verder te helpen en nadat Kiki in alleen haar luier stond hielp ze mij nog even mijn trui uit te doen.
Hierna maakte ze onze luiers los en veegde ze Kiki en beetje schoon. Ik zag dat ze mijn badpak uit de tas haalde en voor Kiki ook een.
Oh ooh dat word nog wat dacht ik, Kiki wilt echt geen badpak aan.
Naast onze badpakken pakte ze iets anders uit de tas, het was dat blauw oranje pak luiers dat we bij de supermarkt hadden gehaald.
Lotte opende het pak en nu zag ik wat het waren, het waren zwemluiers. Ze pakte er eentje uit en hield hem voor Kiki haar neus open. ‘Stap er maar in prinses’. Ik zag Kiki even twijfelen maar daarna zonder probleem in de zwemluier stappen. Hierna pakte Lotte het badpak van Kiki en hield deze open.
‘NEE’ riep Kiki hard, ‘ik wil geen badpak aan’. Ik hoorde wat moeders in het hokje naast ons zachtjes lachen. ‘Kiki ik heb geen bikini mee alleen je badpak’ zei Lotte. ‘Ik zwem altijd in alleen mijn broekje en die heb ik nu toch ook aan’ zei Kiki wijzend op de zwemluier. ‘Ja ik vind het niet erg, weet je het zeker?’ vroeg Lotte en Kiki knikte.
Lotte haalde haar schouders op en keek naar mij.
Ik zag haar hand naar het pak zwemluiers gaan en ze haalde er eentje uit. Ik begon nu toch iets van paniek te voelen. Moest ik er ook een aan? Nee toch? Lotte hield ondertussen de zwemluier voor mijn neus open. ‘Ik heb dat niet nodig hoor’ zei ik onzeker. ‘Lieverd van mama moesten jullie dit weekend je luiertje omhouden. Daarnaast ben jij nog niet helemaal vit dus lijkt het me echt verstandiger. ‘Ik kom echt zeggen wanneer ik naar de wc moet’ probeerde ik nog. ‘Heel goed dat je dat gaat proberen maar weet je vanochtend nog, toen moest je ook niet en 5 minuten later was ik een natte luier aan het verschonen’ zei ze terwijl ze een van mijn benen in de opening stak. ‘Het is echt even beter zo kleintje’ zei ze terwijl mijn andere voet er door heen ging en ze de luier optrok.
‘Zo we kunnen gaan’ zei ze.
‘Euuuh Lotte, mag ik mijn badpak wel aan?’.
‘Oh tuurlijk lieverd, ik dacht dat jij misschien ook liever zonder ging’ zei ze terwijl ze me mijn badpak aantrok.
‘Zo nu kunnen we echt gaan’. Lotte pakte alle spullen en deed ze in het kluisje. Ze nam en tas met eten en drinken mee en we liepen het bad in.

Ik hield Lotte haar hand goed vast terwijl we opzoek gingen naar een plekje. Ik keek nog eens naar beneden en zag tot mijn opluchting dat mijn badpak de zwemluier redelijk goed verborg. Ik keek daarna naar Kiki en moest toch en beetje lachen. Hoe kon deze meid zich zo weinig schamen.
Lotte zag ergens een mooi plekje en zette snel alle spullen neer. ‘Zo waar gaan we als eerst naar toe?’ vroeg ze aan ons. Beide riepen we de glijbanen dus liepen we snel die kant op.
Na een tijdje gezwommen te hebben begonnen ik toch wel honger te krijgen. De andere ook gelukkig dus liepen we richting de spullen en daarna naar het snack café in het zwembad.
Het was rond lunch tijd dus het was extreem druk, Lotte vroeg eerst of we later terug wouden komen maar we zeiden dat we echt wel honger hadden, dus gingen we toch maar opzoek naar een plekje.
Er was nog een tafeltje vrij alleen stond hier maar een stoel aan. Lotte zette snel haar tas neer en keek even rond of ze ergens een vrij stoel zag staan.
Ineens liep ze weg, kort daarna kwam ze terug met twee kinderstoelen. ‘Deze waren nog vrij, ik denk wel dat jullie hier in passen. En al snel werden Kiki en ik om en om in de stoel getild.
Lotte ging daarna het eten bestellen en kwam terug met een tafel nummertje. ‘Ze komen het zo snel mogelijk brengen’ zei Lotte.
We waren rustig aan het kletsen en ik was de zwemluier en kinderstoel eigenlijk al weer vergeten.
‘Twee maal het kinder menu en een hamburger’ hoorde ik ineens terwijl een man het eten op tafel neer zetten. ‘Eet smakelijk’ zei de man terwijl die weg liep en wij begonnen lekker met eten.

Mijn eten was op en ik zat helemaal vol, mijn drinken was nog voor de helft gevuld maar ik hoefde echt niet meer. ‘Ik zit echt vol Lotte’ zei ik gapend. ‘Hoef je je drinken niet meer?’ vroeg ze en ik schudden nee. Ik zag hoe ze mijn drinken pakte en dit in iets in haar tas deed waarna de de lege beker weer terug zetten. Gek dacht ik, waarom zou je dat doen.
Kiki was ook klaar en vroeg of we weer gingen zwemmen. Lotte knikte ja ‘maar eerst even kijken hoe jullie luiers er bij zitten’.
Kiki werd uit de stoel getild en daarna was het mijn beurt. We liepen terug naar de spullen en Lotte keek even snel naar Kiki haar luier.
Deze hoefde nog niet verschoond te worden was de conclusie, Lotte liep hierna naar mij toe en trok ineens mijn badpak naar beneden.
Nu stond ik net als Kiki in alleen een zwemluier met een badpak rond mijn knieën.
Ook ik hoefde niet verschoond te worden dus konden we weer lekker gaan zwemmen, dacht ik.
‘Nog heel even mee lope meisjes’ zei Lotte en we liepen achter haar aan. Ze stopte met lopen bij het rek met zwemvesten en bandjes. ‘Nora kom eens lieverd’ en ik liep haar kant op. ‘Steek je arm maar even uit’. Ik keek haar vragend aan het deed wat ze me vroeg. Ineens voelde ik hoe ze een zwembandje om mijn arm schoof en daarna om mijn andere arm. Nog voordat ik iets kom vragen was Lotte al aan het praten; je bent nog niet helemaal fit kleintje en ik vond je net al niet heel goed zwemmen. Ik zag je tijdens het eten gapen dus lijkt me dit voor nu even de beste optie.
Ik keek hoor stil aan en liet het even op me inwerken. Ik wou helemaal niet met die stomme bandjes zwemmen maar ik had ook niet veel keuze denk ik.
Ik hoopte dat Kiki ook moest maar zei hoefde niet van Lotte. Na dat ik mijn bandjes om had gekregen konden we wel eindelijk weer gaan zwemmen.
We gingen nog heel vaak van de glijbaan en ook de wildwaterbaan was een succes. Door dat ik zoveel plezier had had ik niet in de gaten dat ik eigenlijk de hele dag al een bepaald gevoel aan het negeren was. Ik moest poepen en nodig ook.
We mochten nog een keer in de golven en dan zouden we naar huis gaan had Lotte gezegd.
We stonden te wachten en eindelijk begon het bad te golven. Stiekem waren die bandjes nu best handig want ik hoefde geen moeite te doen om mijn hoofd boven water te houden.
Doordat ik steeds met mijn voeten los kwam van de vloer kon ik moeilijk de rest van mijn lichaam controleren in het water.
Ineens voelde ik mijn buik weer rommelen, net zoals vanmorgen en in de trein. Alleen deze keer was het veel dringender en had ik echt door wat het was. Ik moest poepen en wel nu.
Ik probeerde door de golven heen dichter bij Kiki en Lotte te komen om het te zeggen. Maar vlak voordat ik er was voelde ik het mis gaan.

Terwijl ik door de golven op en neer werd gedaan voelde ik de poep mijn zwemluier inlopen. Het gerommel dat ik vanmorgen al voelde had uiteindelijk toch van me gewonnen.
Toen ik voelde dat ik klaar was met poepen waren de golven aan het afzwakken en spartelde ik snel naar Lotte toe.
‘Zo lieverds gaan jullie mee?’ en ze nam ons bij de hand mee naar de spullen.
We liepen hierna richting de uitgang en mijn bandjes werden weer afgedaan en in de bak gelegd. Hierna liepen we door richting de douches.
Nou even goed afspoelen jullie twee zei Lotte terwijl ze ene fles babyshampoo pakte.
Ze begon bij de haren van Kiki en deed daarna die van mij. Ze trok mijn badpak omlaag zodat de rest van mijn lichaam ook even chloor vrij kon worden.
Dit vond ik niet gek want mama deed het ook altijd bij me. Gelukkig deed ze hem niet helemaal uit dus mijn zwemluier bleef verborgen.
Nadat onze haren waren gewassen wikkelde Lotte ons in een handdoek en gingen we de spullen pakken en een hokje zoeken.
De spullen waren zo gepakt maar een leeg hokje was nergens te bekennen. Lotte zag dat ook en ze nam ons mee de gezamenlijke kleed ruimte in. Nee he niet nu dacht ik. Maar echt een andere optie was er niet. Lotte zetten de spullen op een bankje en droogde ons verder af. Hierna kleden ze zich zelf even snel om en begon daarna Kiki te helpen.
Kiki haar zwemluier werd afgedaan en ze moest gaan liggen op de bank. Hier werd snel een luier omgedaan en voor ik het wist had Kiki haar kleren al weer aan.
‘Een gehad, een te gaan’ hoorde ik Lotte zeggen en ze liep naar me toe. Ze trok mijn badpak helemaal omlaag en stopte toen even.
‘Noortje draai je eens om lieverd’. Ik deed wat ze vroeg en wist ook al waarom. Verdrietig draaide ik me om en voelde hoe Lotte mijn luier checkte.
Hierna tilde ze me op en liep naar een van de verschoontafels toe. Ze legde me neer en liep snel terug om een luier te pakken.
‘Toch en poepje en een plasje gedaan kleintje, het is maar goed dat je er toch eentje om had’ zei Lotte lief terwijl ze mijn vieze luier verschoonde.
Ik schaamde me dood en begon zachtjes te snikken.
‘He kan gebeuren he, je bent ook niet helemaal fit dus misschien komt het daar door’. Nog steeds verdrietig liet ik Lotte snel haar werk afmaken en al gauw stond ik niet alleen in een schonen luier maar in al mijn kleren klaar.
‘Zo we kunnen lekker naar huis schatjes’. En met zijn drieën liepen we naar het station toe.

Eenmaal in de trein merkte ik dat Lotte misschien toch wel gelijk had. Ik begon aardig moe te worden en hing lekker tegen haar aan. Mijn knuffel en speen had ik op het station al gepakt en hielpen me nu om lekker te relaxen.
‘Lotte ik heb een beetje dorst’ zei Kiki. Ik had eigenlijk ook wel en beetje dorst en zei dat ik ook wou drinken.
‘Gelukkig heb ik jullie drinken uit het zwembad mee genomen’ zei Lotte vlug en ze pakte haar tas erbij.
‘Kijken jullie is, alsjeblieft’. Ik keek naar wat Lotte me aangaf, het was een soort beker met een tutje er op. ‘Wat is dit van gekke beker?’. ‘Het is een anti lek beker. Dat was handiger in mijn tas. Ik zag ze thuis staan en dacht dat ze vast wel van pas zouden komen’ zei Lotte.
Ik dacht er verder niks achter, deed mijn speen uit en begon snel de beker leef te drinken. Zodra deze opwas gaf ik hem weer aan Lotte en deed ik mijn speentje weer in.
Hierna legde ik mijn hoofd op haar schoot en sloot ik mijn ogen en viel lekker in slaap.
Ik werd pas wakker toen Lotte met mij in haar armen de trein uit liep. Ik keek slaperig naar Lotte en legde daarna mijn hoofd weer neer.
Lotte tilde me naar de bakfiets en zette me er in, Kiki werd naast me neer gezet en al snel waren we onderweg naar huis.

Thuis aangekomen gingen Kiki en ik beide op de bank liggen. Het was ondertussen etenstijd en Lotte ging de keuken in om het eten te maken. Kiki en ik keken ondertussen tv.
Ik voelde dat ik moest plassen en liet het gewoon lekker lopen. Ik begon het steeds fijner te worden dat ik niet constant naar de wc moest, dit was veel makkelijker.
Na en half uur tv gekeken te hebben was het eten klaar en ging ik aan tafel zitten. Lotte deed uiteraard onze slabbetjes om en ik zag ook dat ze de bekers uit de trein gevuld had en op tafel had gezet.
Hierna werd er een pan met nasi op tafel gezet.
Lotte schepte voor ons op en zetten haar stoel tussen die van ons in.
Kiki begon lekker met eten en ook ik begon rijst op mijn lepel te doen.
Al snel zaten onze buikjes gevuld en dronk ik mijn beker leeg.
‘Is er ook een toetje?’ vroeg ik.
‘En soort van, ga maar lekker op de bank liggen ik kom zo ook’ zei Lotte tegen ons terwijl ze de slabbetjes los maakte.

Kiki en ik lagen beide op de bank. Overduidelijk vermoeid van de leuke dag. Lotte kwam niet veel aangelopen met iets in haar handen.
Ik keek op en werd gelijk blij. Ze had twee flesjes melk in haar handen. Gelijk dacht ik terug aan gister en aan hoe fijn dat was. Enthousiast pakte ik het flesje over van Lotte en ging ik zitten. Kiki was en beetje in de war en keek de kat uit de boom.
Lotte kwam tussen ons in zitten en zetten Kiki op haar schoot en deed het flesje in haar mond.
Ik lag ondertussen met mijn hoofd op haar been en lag rustig het flesje leeg te drinken.
Kiki had ondertussen ook de smaak te pakken en was ook rustig haar flesje aan het leeg drinken.
‘Meisjes, als de flesjes leeg zijn gaan we lekker naar bedje toe’ vertelde Lotte.
Mijn flesje was ondertussen leeg en ik was op mijn buik gaan liggen zodat Lotte over mijn rug kon kriebelen.
Helaas duurde dat niet lang want Kiki haar flesje was kort daarna ook leeg.
Samen met Lotte liepen we naar boven en mochten we weer op het bed van papa en mama gaan liggen.
Mijn luier was ondertussen alweer goed gebruikt en ook die van Kiki was aardig nat.
Lotte verschoonde onze luiers en nam mijn temperatuur nog even op, waarna ze me nog een zetpil gaf.
‘Gaan jullie lekker slapen schatjes’ zei Lotte. Ik gaapte en knikte ja waarna ik mijn speen weer in mijn mond deed.
Morgen komen papa en mama weer thuis en dan kan ik ze vertellen welke leuke dingen wel allemaal hebben gedaan dacht ik.
Lotte liep ondertussen naar de deur en deed het ligt uit. Deze keer liet ze de deur wel open zodat ik niet bang hoefden te zijn.
Morgen papa en mama volgende week vakantie, door die vooruitzichten viel ik met een grote glimlach in slaap.
 

Floor17

Toplid
Hoofdstuk 12: Bijna vakantie

De volgende ochtend werd ik wakker door de geur van pannenkoeken, nog nooit was ik van half slapend naar super wakker gegaan in zo’n korte tijd.
Ik stond op uit bed en voelde me gelijk stukken beter dan gister. Geen rommelde buik en geen hoofdpijn meer. De zetpillen hebben goed hun werk gedaan dacht ik.
Doordat ik zo energie vol het bed uit vloog was Kiki ook wakker geworden. Ook bij haar zag ik de geur van de pannenkoeken binnenkomen en ook zij was in een slag wakker.
We wisselde onze blikken en gezamenlijke stormde we de kamer uit.
Halverwege de trap naar beneden draaide ik alleen spontaan om want ik was mijn knuffel vergeten. Snel rende ik terug om die te pakken.
Toen ik mijn knuffel vast had rende ik weer naar benden, ik zag Kiki al aan tafel zitten en Lotte kwam net aangelopen met twee bekers drinken. De zelfde bekers als in het zwembad en bij het avondeten.
Snel sprong ik het laatste stukje van de trap af en gaf Lotte snel een knuffel.
‘Jij ook een hele goeiemorgen kleine plaskont van me’ zei Lotte terwijl ze een tikje op mijn luier gaf.
De luier was ondertussen zo normaal geworden voor me dat ik vanmorgen zelfs ben vergeten te checken of ik nat was.
Ik kneep me benen en beetje bij elkaar en voelde de klonterige inhoud van mijn luier. Nat dus.
Snel ging ik tegen over Kiki zitten en nam en paar grote slokken.
Lotte was ondertussen bezig onze slabbetjes om te doen, geen idee waarom want we hadden geen kleren aan die vies konden worden maar het zal wel.
Al snel zaten Kiki en ik helemaal klaar voor de pannenkoeken.

Lotte kwam naar de tafel toe gelopen met een bord vol met pannenkoeken, de stapel was bijna groter dan ik denk ik.
Snel deed ze twee pannenkoeken op twee andere bordjes en vroeg ze aan ons wat we er op wouden.
Stroop was het overtuigende antwoord dat bij zowel Kiki als bij mijn uit de mond kwam.
Lotte bedekte snel twee pannenkoeken met stroop, rolde ze op en sneed ze in stukjes. Hierna kregen wij beide en bord voorgeschoten en konden we snel gaan eten.
Op de een of andere manier kreeg ik het maar niet voor elkaar om de stukjes pannenkoek op mijn vork te laten zitten.
Of ze wouden er helemaal niet op of ze vielen er vanaf onderweg naar mijn mond.
Na mijn zoveelste mislukte poging kon Lotte het niet meer aan zien.
Ze pakte mijn bord en schoof het voor zichzelf. Hierna prikte ze met haar vork een stukje pannenkoek er op en bracht de vork richting mijn mond.
Eerst wou ik de vork zelf aanpakken maar Lotte bewoog langs mijn hand en gelijk richting mijn mond.
Ik deed hem maar gauw open en een stukje pannenkoek kwam eindelijk in mijn mond terecht. Tevreden begon ik te kauwen en ik zag hoe Lotte nog een stukje er op prikte.
Toen mijn mond leeg was deed ik hem wijd open richting Lotte om te laten zien dat die leeg was. Lotte begreep mijn hint en stopte het volgende stukje er in.
Op deze manier ging het nog even door, Lotte pakte af en toe mijn beker drinken en liet me dan een paar slokken nemen.
Na ik denk wel 3 hele pannenkoeken gegeten te hebben zat mijn buik vol.
Mijn gezicht en handen zaten helemaal onder de stroop en ook mijn slab was niet schoon gebleven.
Kiki was er ongeveer net zo aan toe, alleen had zij wel zelf gegeten.
Lotte bracht nog een keer mijn beker naar mijn mond toe en net toen ik het tutje in mijn mond deed ging de voordeur open.

‘MAMAAA PAPAAAA’ riep Kiki, ik nam snel mijn laatste slok en wende mijn hoofd daarna af van de beker. Papa en mama liepen ondertussen de woonkamer in richting de eettafel.
‘Dag lieve schatten, oh wat zien jullie er ook weer lekker uit zeg’ zei en grapte mama.
Ze gaf ons beide een kus op ons voorhoofd en papa deed daarna het zelfde.
Fleur was gelijk door gelopen naar boven om haar spullen uit te pakken.
‘Je kan lekker naar Fleur toe als je wilt Lotte, wij regelen deze twee wel even’. Lotte knikte en liep naar boven.
‘Oh kijk schat dat is best slim geweest van Lotte, ze heeft die bekers gepakt. Dat scheelt heel wat morsen en vlekken’ zei papa tegen mama.
‘Ja en de slabbetjes tijdens het ontbijt zijn zo te zien ook geen overbodige luxe’ zei mama daarop terug.
Papa had ondertussen een pak billendoekjes in zijn hand en begon Kiki haar gezicht te poetsen, maar als snel kwam hij tot de conclusie dat dit hem niet ging worden.
‘Gaan jullie mee? Dan gaan we maar gewoon even lekker in bad’ zei papa en hij tilde Kiki op.
Ik knikte en liep snel naar boven toe. Mijn luier was ondertussen nog en keer gebruikt en zakte behoorlijk naar beneden toe.
‘Mmmhh daar moeten we iets op gaan verzinnen’ hoorde ik mama nog zeggen. Geen idee waar ze het over had.
Toen we boven waren wou ik naar Fleur toe lopen om haar ene knuffel te geven maar papa hield me tegen.
‘We gaan eerst die plak handjes even wassen en daarna kan je naar Fleur toe’ en hij duwde me richting de badkamer.
Papa deed snel onze luiers uit en voor ik het wist zat ik tot aan mijn neus in het zeep, papa had een heus schuim paradijs gecreëerd.
We begonnen te spelen met het schuim en papa maakte schuimbaarden bij ons en zich zelf.
Na en tijdje begon papa ons even goed te wassen en de laatste restjes plak stroop weg te boenen.
Al snel waren we helemaal schoon en werden we er weer uit gehaald.

Papa nam ons beide in zijn armen mee naar onze slaapkamer en begon kleren voor ons uit te zoeken.
Al snel trok papa twee truien en twee trainingsbroeken uit de kast en legde deze klaar.
Hij liep naar de la toe die tegenwoordig diende als luier la en deed hem open.
Ik zag papa even na denken en hem een luier en een oefenbroekje pakken, maar als snel werd het oefen broekje neer gelegd en kwam er een tweede luier te voorschijn.
‘Nou snel liggen jullie twee’ riep papa en Kiki en ik gingen braaf op bed liggen.
Papa was snel klaar met het omdoen van onze luiers en hierna werden we omgekleed. Toen àlles eindelijk klaar was rende we snel naar Fleur toe en gaven ook haar een dikke knuffel.
Hierna gingen we naar beneden en begonnen we lekker te spelen.
Papa en mama ruimde al onze spullen op van het ontbijt en hierna hun koffers.
Lotte had ondertussen alle verhalen verteld en foto’s laten zien aan mama en papa.
Ze waren onder de indruk met hoe goed ze alles gedaan had en hoe goed ze sommige dingen had verzonnen.
Lotte bedankte ze en gaf aan dat ze naar huis moest.
Kiki en ik gingen haar snel knuffelen en kregen alle twee een kus op ons voorhoofd en een tikje tegen onze luierkont.
Hierna zwaaide we haar uit met papa en gingen we snel verder spelen.

De rest van de dag gebeurde er eigenlijk niks bijzonders, ik had nog twee keer geplast tijdens het spelen en mama verschoonde me snel op de bank. Ik mocht zelfs naar de wc en heb daar een poep gedaan, wat heel wat complimenten van mama opleverde.
Tijdens het eten kreeg ik uiteraard mijn slab om en ik zag ook weer mijn beker staan, papa en mama hielde hem er in dacht ik.
Na het eten was het nog kort tv kijken en snel naar boven toe.
Mama had van Lotte gehoord dat ik iets verhoging had gehad dus tijdens het verschonen voor het slapen gaan voelde ik ineens de thermometer weer.
‘Oh gelukkig geen verhoging meer’ zei mama nadat de thermometer had gepiept.
Hierna deed mama snel mijn luier dicht en liep ze de kamer uit.
Kiki en ik waren best verbaasd. Ging ze niet voorlezen, en onze nachtzoen dan?
Gelukkig duurde het niet heel lang en mama stond weer in de kamer.
‘Ik hoorde dat Lotte een trucje had om jullie tot rust te krijgen’ en terwijl ze dat zei haalde ze twee flesjes met melk te voorschijn.
Mama hoefde niet te vragen of we het wouden want beide zaten we al met onze handen naar voren uitgestoken.
Mama gaf ons de flesjes en nam gelijk onze speen uit de mond.
Mama ging op Kiki haar bed zitten en snel kroop ik er ook bij.
Beide lagen we lekker op mama haar schoot terwijl ze het verhaaltje aan het voorlezen was.
Ik was alleen maar aan bet genieten en voor ik het wist was de fles leeg.
Mama tilde me mijn eigen bed in en deed de speen weer terug.
‘Lekker slapen lieverd, nog een weekje school en dan lekker vakantie’ zei mama zachtjes terwijl ze een hand door mijn haar haalde.
Ik knikte moe en sloot snel mijn ogen, en viel in een diepe slaap.

Maandag en dinsdag vlogen echt voorbij. Ik mocht mijn oefenbroekjes weer aan en wonder boven wonden bleven deze alle twee de dagen helemaal droog.
Ik was eigenlijk best wel heel erg trots op mezelf. Al moet ik er wel bij zeggen dat de oefenbroekjes pas na het ontbijt aan gaan en tegenwoordig vlak voor het avondeten worden vervangen voor een luier. Dit was makkelijker tijdens het eten.
En zoals ik al zei, zodra de luier om is plas ik alleen maar daar in gek genoeg.
De juf had er op school ook een gewoonte van gemaakt om me tijdens de pauzes even snel te controleren, en ook van haar kreeg ik veel complimenten omdat ik twee dagen droog was gebleven.
De veranderingen die Lotte had doorgevoerd zijn gebleven. Met al het eten dat ik thuis eet krijg ik mijn slab om. Mijn tuitbeker was de enige beker die ik nog gebruikte en elke avond een flesje warme melk was ook niet meer weg te denken.
Het was nú dinsdagavond en ik lag net in bed.
Ik hoorde mama toen we naar boven weer iets zeggen over onze afzakkende luiers maar wist nog steeds niet wat ze nou bedoelde met ‘iets op verzinnen’.
Morgen had de juf een belangrijke afspraak dus was ik blijkbaar vrij. Dat kwam mooi uit zei mama want dan kon ik mee shoppen.
En met die gedachte viel ik in slaap.

Toen ik wakker werd was Kiki al weg, en ik kon aan het daglicht in mijn kamer zien dat het later was dan normaal. Ik stapte uit bed en voelde de zware luier tussen mijn benen hangen. Ik pakte mijn knuffel en zocht in mijn bed naar mijn speen die er tijdens het slapen uit was gevallen.
Eenmaal gevonden liep ik naar beneden toe opzoek naar mama en papa.
Lang hoefde ik niet te zoeken want ze zaten beide met een bakje koffie aan de eettafel. Waar ik alleen niet helemaal op gerekend had was dat de buurvrouw er ook naast zat.
De buurvrouw had me natuurlijk al en keer in alleen mijn luier gezien maar ik vond het nog steeds en beetje spannend. Ik liep snel naar papa toe en kroop op zijn schoot.
‘Goeiemorgen kleintje’ zei papa en ook mama en de buurvrouw wenste mij een goede morgen.
Mama stond even op en liep naar boven toe. Kort daarna kwam ze terug met mijn frozen pyjama en gaf ze die aan papa.
Papa trok deze snel bij me aan en ondertussen was mama een broodje aan het maken voor me.
Mijn beker werd voor me neergezet en ik nam snel een paar slokken.
Mama schoof het boord met mijn broodje naar papa toe en zei; Robin doe jij het even? Ze heeft haar slab niet om. En ik zag hoe papa mijn broodje op de vork prikte en in mijn mond stopte.
‘Hoe is het met haar luier?’ vroeg mama terwijl papa het zoveelste stukje in mijn mond stak.
‘Die mag zo wel verschoond worden’ was het antwoord van papa.
Al snel had ik mijn broodje op en liep papa met mij naar boven toe.
Snel trok hij mijn natte luier uit en veegde me even schoon. Hierna liet die me in een oefenbroekje stappen en kreeg ik mijn tuinbroek en sweater aan.
Papa keek tevreden naar zijn werk en liep met mij naar beneden toe.

‘Heb jij en tas met haar spullen ingepakt voor Noortje’ vroeg papa aan mama.
‘Ja staat klaar in de gang’ zei ze. Wat zou er in de tas zitten vroeg ik me af, maar dat was toch niet boeiend dacht ik.
Iedereen was ondertussen klaar voor vertrek en we liepen naar de auto. Ik zag ineens dat de buurvrouw ook mee liep.
‘Ik moet ook wat dingetjes hebben dus ik ga gezellig mee’ zei ze op mijn vragende blik.
‘leuk’ zei ik blij. Ik vond de buurvrouw een hele lieve mevrouw dus dat was helemaal niet erg.
Al snel had papa me vast gemaakt en vertrokken we naar de winkels. Eerste stop? De Ikea.
Na niet al te lang rijden kwamen we aan bij de Ikea, papa haalde me uit de auto en we liepen naar binnen. ‘Noortje wil jij met ons mee of wil je liever spelen in het speel gedeelte’. Ik moest even na denken maar koos toen toch voor het spelen.
Mama melde me aan en al snel kon ik lekker gaan vliegen duiken en rennen. Het was rustig dus ik had alle ruimte.
Na iets minder dan en uur werd mijn naam alweer geroepen en zag ik papa staan. Snel liep ik er naar toe en zei ik gedacht tegen de mevrouw.
Voordat we naar de uitgang liepen nam papa mij even snel mee naar de wc. Ik moest mee naar de mannen wc en dat vond ik toch best spannend. Gelukkig was er maar een andere persoon en al snel was ik klaar met plassen.
Hierna liepen we naar de auto waar mama en de buurvrouw net een grote doos aan het inladen waren.
Ik wou vragen wat er in zat maar werd afgeleid toen papa me optilde en in de auto zetten.
Al snel zat iedereen in de auto en reed papa door. De volgende stop was het grote winkelcentrum, dat was leuk want ze hadden daar super veel winkels.

Ik deed onderweg een spelletje zoek de kleur met de buurvrouw en mama en als snel reden we de parkeergarage in.
Papa tilde me uit de auto en pakte mijn hand vast en we liepen naar binnen toe.
Eerst gingen we naar de Hema en de Blokker. Mama en de buurvrouw moesten van alles hebben en papa en ik slenterden er maar en beetje achteraan.
Na de winkels voor mama en de buurvrouw gingen we ineens een kleding winkel in. ‘Noortje we gaan even wat kleren voor jouw en Kiki uitkiezen’ zei mama. ‘Ga je goed helpen met passen?’. Ik knikte ja.
Mama nam me mee naar een rek en ik kon niet precies zien wat van kleding het was, het leken op badpakken of turnpakjes alleen dan wel een anders stof.
Ondertussen was er een verkoper bij komen staan en samen met mama en de buurvrouw gingen de drie vrouwen iets uitzoeken. En ik wist nog steeds niet wat.
Ik stond en beetje rond te kijken en ineens ging mijn tuinbroek uit en mijn trui over mijn hoofd.
Daar stond ik dan in alleen mijn oefenbroekje in de winkel. Mama trok ineens iets over mijn hoofd en klikte bij mijn oefenbroekje twee flapjes aan elkaar vast.
‘Deze zit wel goed maar een pull up is natuurlijk anders dan een luier’ hoorde ik de verkoopster zeggen. Mama knikte en zei; ik doe haar wel even een luier om dan kunnen we het beter zien.
Ze begeleide me naar de grond en ik had toen door dat het gewoon hier zou gebeuren.
Mama maakte die gekke flappen weer los en scheurde mijn oefenbroekje los. Hierna werd er snel een luier onder mijn bille geschoven en gingen de flappen weer dicht. Mama trok me op mijn voeten en begon weer te kijken.
‘Ja dat ziet er beter uit’ zei de verkoopster. ‘Als ze nu een volle luier heeft houd de romper hem goed op zijn plaats’.
Romper? Geen idee wat dat was. Maar het zat best wel prima.
‘Ja dat is wel nodig, ze zakken behoorlijk af bij die twee’.
Mama koos naast de gene die ik aan had nog 3 andere uit. Voor Kiki pakte ze de zelfde alleen dan een slag kleiner.
‘Ze kan deze wel aanhouden hoor, dan voer ik die gewoon even handmatig in’ zei de verkoopster terwijl ze de kaartjes los maakte.
Mama trok ondertussen mijn kleren weer aan en we konden gaan afrekenen. Blijkbaar hield ik de luier de rest van de dag aan dacht ik. Ach ja maakt niet uit.
Nadat we betaald hadden haalde we papa op uit de sport winkel. Hij had geen zin in het vrouwen gedoe en was gaan kijken voor sport kleding.
Nadat we papa opgehaald hadden gingen we vlug naar huis.
In de auto plaste ik in mijn luier, ik had hem om dan kon ik hem ook gebruiken natuurlijk.

We kwamen thuis aan en namen afscheid van de buurvrouw. Papa en mama namen de grote Ikea doos mee naar boven en papa begon te klussen. Ondertussen ging mama Kiki ophalen bij een vriendinnetje en ging ik tv kijken.
Al snel was iedereen weer thuis en was papa ook klaar met klussen. Wat het was wist ik nog niet want ik was nog niet boven geweest.
Het avond eten ging snel voorbij, en al snel liep ik met mama en Kiki naar boven toe.
In de badkamer aangekomen zag ik ineens een soort kastje staan met een kussen erop.
Het was een verschoontafel.
Terwijl ik en Kiki nog aan het kijken waren trok mama onze kleren uit. Kiki stond in een nat oefenbroekje en ik in mijn romper.
Mama tilde eerst Kiki op en legde haar op de nieuwe verschoontafel, snel werd ze verschoond en ook zei kreeg een romper aan.
Hierna was het mijn beurt, mama maakte de flappen los en trok de natte luier weg, hierna werd er een nieuwe luier ondergeschoven en werden de flappen weer dicht geklipt.

Toen we in bed lagen met ons flesje leesten mama nog en beetje voor. Hierna zei ze welterusten en verliet ze de kamer.
Kiki en ik begonnen nog even de praten over de vakantie want over 2 dagen zou die al beginnen.
Lekker en weekje weg met de familie naar een heeeeel groot huis met zwembad.
Nadat papa kwam kijken en had gezegd dat we echt moesten gaan slapen deed ik mijn ogen dicht en viel ik in slaap.
 
Thread starter Similar threads Forum Replies Date
Toby Als je na 9 jaar je account hebben nog steeds een "nieuw lid" bent wordt het toch maar eens tijd om je voor te stellen. Voorstellen 14
HiddenWishes Verhaal Klaar Nog Steeds een Peuter? N 6
T Op zoek naar de ideale luier (nog steeds) Volwassen Baby's / Luierliefhebbers 19
catheterboy Voorstellen nog steeds, Voorstellen 15
I Nog steeds hetzelfde 16+ Board 17
Delete12 Werk je of studeer je nog steeds..? 16+ Board 63
M Werkt nog steeds niet AB/DL Fotos 5
TransBabyPrinsesje Wat zijn must-have ABDL kleding/accesoires voor een klein meisje die nog luiers nodig heeft. Volwassen Baby's / Luierliefhebbers 4
Little Endy InControl Active Air Luiers 2
T Wie niet waagt... Vanavond nog? Of in de komende paar weken? Contact advertenties 11
Mirjam-trav Is dit type plastic broekje nog verkrijgbaar? Plastic broekjes liefhebbers 31
luierdromertje Nog niet klaar Xantia de Parttime Havist (2) X Y Z 4
Luierliefhebber Brent Hoe luier omdoen zodat je elkaars geslacht nog kan aanraken? 16+ Board 7
Bab Diap ABU Cloth-Backed Cushies 2-tape maat M nog beschikbaar? Volwassen Baby's / Luierliefhebbers 8
DL013 Wie weet waar ze nog abena abri form x-plus verkopen in maat M of L Luiers 5
manutje ab wat kan ik nog bij kopen iemand tips Polls 10
tranny-abdl Mama Sarah nog actief Volwassen Baby's / Luierliefhebbers 8
Litlelotte Ben incontinent en heb nog maar een luier me bestelling van zorgverzekering komt pas iver 4dagen door vekeerd verwerkt Algemeen 26
Daddy777 Wie weet het ook nog? Vandaag mijn eerste keer buitenshuis geplast. Volwassen Baby's / Luierliefhebbers 4
Baby Charlotte Welke AB spenen hebben nog een ventiel? Volwassen Baby's / Luierliefhebbers 20
goudvis Zijn hier nog meer brats Volwassen Baby's / Luierliefhebbers 3
D Ik zoek raad: ik heb een relatie, beide wonen we nog bij onze ouders, maar ik ben DL Volwassen Baby's / Luierliefhebbers 9
DLY85 Wie heeft er nog dc amor luiers? Pub 2
C Een oudere Tena Slip Maxi plastic van het weekend gedragen met betere plakstrip dan ze nu hebben, toen bestond de Tena Slip Ultima nog niet Pub 14
Bam-Bi Wat zou jij nog willen mee maken in je leven ? Pub 35
Pink skirt sissy Acceptatie homoseksualiteit maar nog geen Ab DL acceptatie Algemeen 76
luierschat Nog nooit voorgesteld Voorstellen 18
Ikkediap Komen deze boosters nog terug in de shop? Vragen & Info Shop 12
Fijnklein Nog maar een keer voorstellen Voorstellen 15
Tim80 Wat kun je nog meer in je broek doen, behalve een luier? Volwassen Baby's / Luierliefhebbers 1
qwerty123 als 13 jarige nog een speen Volwassen Baby's / Luierliefhebbers 11
J Ik stel mij nog maar eens voor! Samen de abdl ontdekkingsreis starten?:P Voorstellen 12
H Woon nog bij mijn ouders Volwassen Baby's / Luierliefhebbers 5
N Na al die jaren toch nog eens voorstellen. Voorstellen 11
pamperlover1 Nog maar eens voorstellen Voorstellen 14
tijn2022 wat is er nog niet tot weinig te koop in luierwereld wat je wel graag zal willen hebben. Volwassen Baby's / Luierliefhebbers 70
D Hallo ik stel me nog even voor misschien iets te laat Voorstellen 8
DLY85 Heeft er nog iemand ABU bunnyhops? Product & Winkel Testverslagen 6
F Nog iemand die dit verlangen heeft 16+ Board 3
P Hallo luieraars, toch nog eens voorstellen uit het hoge noorden Voorstellen 14
A Luiers kopen in winkel en nog een andere vraag Luiers 43
L Vandaag nog luiers dragen Volwassen Baby's / Luierliefhebbers 8
Luierliefhebber Brent Wie fantazeert er hier nog wel eens over mensen die je kent? 16+ Board 3
T Heb nog wat pakken tena slip maxi s te koop Volwassen Baby's / Luierliefhebbers 1
S Nog even voorstellen Voorstellen 19
max79 Nog even snel een voorraadje Tena inslaan! Volwassen Baby's / Luierliefhebbers 4
DLY85 Wie heeft nog een oud model tena voor mij? VVV 15
adidaslover Wie gelooft er nog in sinterklaas? Polls 22
mitch Nog maar eens terug Volwassen Baby's / Luierliefhebbers 1
C Tot welke leeftijd liet je moeder je 's nachts nog plassen? Polls 28
Similar threads


















































Bovenaan